Sen de TKP Gönüllüsü Ol!

Herkesin eğitim ve sağlık hizmetine ücretsiz bir şekilde ulaştığı, işsizliğin olmadığı, laik bir toplumda refah içinde, eşit ve özgürce yaşanacak bir Türkiye için TKP kolları sıvıyor.

Emekçileri, gençleri, esnafı, köylüleri, ülkenin onurlu insanlarını, aydınları TKP’nin sözüne güç vermeye, TKP’ye katılmaya çağırıyoruz.

“Ne yapabilirim” sorusuna çok net bir cevabımız var:

  • Çalıştığın işyerinde TKP’nin işyeri temsilcisi olabilirsin. Çalıştığın sektördeki Patronların Ensesindeyiz Dayanışma Ağları’na katılabilir, hakların için işyerinde bir Dayanışma Ağı kurabilirsin.
  • Anadolu’nun her köşesinde TKP’nin örgütlerini kurabilir, mahallende semt evleri, köyünde köy evleri, işçi havzalarında işçi evleri açılması için öncülük edebilirsin.
  • Haftalık çıkardığımız Bizim Gazete’yi mahallende, işyerinde, okulunda yaygınlaştırabilir; abonelik ağları kurabilirsin.
  • Tek gelir kaynağı partililerin aidatları olan TKP’ye bağış yapabilir, sitemizin altındaki banka hesaplarına bağış toplayabilirsin.
  • Semt ve işçi evi buluşmalarımıza katılabilir, daha çok insanın bize kulak vermesini sağlayabilirsin. Açıklamalarımızı, yayınlarımızı, YouTube kanalımızı, sosyal medya içeriklerimizi yaygınlaştırabilirsin.

Bizden anlık haberdar olmak için sen de Telegram Kanalımıza katıl: https://t.me/tkpninsesi

Bizden anlık haberdar olmak için sen de WhatsApp Kanalımıza katıl: TKP’nin Sesi 

TKP gönüllüsü ol, bulunduğun yerleşimde, işyerinde TKP’yi temsil et.
Yapacak çok işimiz var, hep birlikte… Omuz ver!