TKP'nin Sesi'nde Günün Yorumu: Bu düzen değişmeli

TKP'nin Sesi'nde Günün Yorumu: Bu düzen değişmeli

TKP’nin Sesi bültenindeki Günün Yorumu’nda bugün, Türkiye’de sosyalist iktidar mücadelesi için varını yoğunu ortaya koyan TKP’nin sosyalizmle birlikte ülkede neleri değiştireceğinin detayları veriliyor. Bültende ayrıca gün içinde “Bu düzen değişmeli” başlıklı manifestonun kamuoyuna duyurulacağı söyleniyor.

Türkiye salgınla yatıp salgınla kalktığı günlerden geçiyor. İşsiz kalmak, geçinememek gibi kaygılarla boğuşan halkımızın payına salgın koşullarında işe gitmek, maaş alamamak düşüyor. Toplumun temel ihtiyaçlarının, hak ve özgürlüklerinin hiçe sayıldığı salgın günlerinde ekonomik krizler ve savaşlar da gündelik yaşamın bir parçası haline gelmiş durumda. TKP’nin Sesi bültenindeki Günün Yorumu’nda bugün, Türkiye’de sosyalist iktidar mücadelesi için varını yoğunu ortaya koyan TKP’nin sosyalizmle birlikte ülkede neleri değiştireceğinin detayları veriliyor. Bültende ayrıca gün içinde “Bu düzen değişmeli” başlıklı manifestonun kamuoyuna duyurulacağı söyleniyor.

Soundcloud: https://soundcloud.com/tkpninsesi/gunun-yorumu-bu-duzen-degismeli

Spotify: https://open.spotify.com/episode/5L1cfVNLpPrskiPwilhxKd

Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/tr/podcast/g%C3%BCn%C3%BCn-yorumu-bu-d%C3%BCzen-de%C4%9Fi%C5%9Fmeli/id1472013604?i=1000471508408&l=tr

Youtube: https://youtube.com/watch?v=JKiTqtw2dG0