TKP'den Haberler'de bu hafta: Boyun Eğme yeniden meydanlarda

TKP'den Haberler'de bu hafta: Boyun Eğme yeniden meydanlarda

TKP'den Haberler programında bu hafta Boyun Eğme gazetesinin yeniden basılı haliyle meydanlara dönmesi, Kirazlıyayla köylülerinin mücadelesi, Gelenek dergisindeki güncel makaleler, TKP Emek Merkezi'nin işsizlik verilerine dair değerlendirmesi dinleyiciyle buluşuyor.

TKP'den Haberler programında bu hafta koronavirüs salgınıyla birlikte dijital olarak yayımlanan Boyun Eğme gazetesinin yeniden basılı haliyle meydanlara dönmesi konu edildi.

Bugün okurlarla fiziki olarak da buluşacak olan Boyun Eğme'nin 224. sayısının ABD'de yaşananlara ve Patronların Ensesindeyiz ağının salgın dönemindeki çalışmalarına ilişkin döküm ve değerlendirmelere ayrıldığı belirtilen TKP'den Haberler'de ayrıca Bursa Kirazlıyayla köylülerinin mücadelesi, Gelenek dergisindeki güncel makaleler, TKP Emek Merkezi'nin işsizlik verilerine dair değerlendirmesi, NHKM Ankara tarafından gerçekleştirilen "Virüs" isimli online sergi, Patronların Ensesindeyiz Ağı'ndan haberler ile Bilim ve Aydınlanma Akademisi seminerleri de dinleyiciyle buluşuyor.

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=lkV93iHY3jQ&feature=emb_title

Soundcloud: https://soundcloud.com/tkpninsesi/tkpden-haberler-boyun-egme-yeniden-meydanlarda

Spotify: https://open.spotify.com/episode/0bz7SFIpgYIhfLUVAwrkMs

Apple: https://podcasts.apple.com/tr/podcast/tkpden-haberler-boyun-e%C4%9Fme-yeniden-meydanlarda/id1472013604?i=1000477658125&l=tr