Halkın Sağlığı'nda bu hafta: Kapitalizmin yanlışları da salgınları da bitmez!

Halkın Sağlığı'nda bu hafta: Kapitalizmin yanlışları da salgınları da bitmez!

Halkın Sağlığı'nda bu hafta, dünyanın en önemli sağlık gündemi haline gelen Covid-19 pandemisi ve beraberinde getirdiği sonuçları konuşulmaya devam ediyor. Bilim ve Aydınlanma Akademisi’nden bilgilendirmeler ve dünyada ve ülkemizde öne çıkan sağlık haberleri de yine Halkın Sağlığı dinleyicileriyle buluşuyor.

Halkın Sağlığı yayınında bu hafta, dünyanın en önemli sağlık gündemi haline gelen Covid-19 pandemisi ve beraberinde getirdiği sonuçları tartışılmaya devam ediliyor. Bu programda salgının erken dönemlerinde hastalanarak hastaneye yatan ve tedavi sonrası iyileşen bir konuğuk var. Ardından Haftanın Röportajı'nda salgın nedeniyle evlerde ve toplu kullanım alanlarında gereksiz yere kullanılan kimyasallar ve bu süreçte yapılması gerekli hijyen çalışmaları ve atık yönetimi planlamalarıyla ilgili olarak İzmir Tabip Odası Çevre Komisyonu Başkanı Dr. Ahmet Soysal konuk oluyor. Bilim ve Aydınlanma Akademisi’nden bilgilendirmeler ve dünyada ve ülkemizde öne çıkan sağlık haberleri de yine Halkın Sağlığı dinleyicileriyle buluşuyor.

Soundcloud: https://soundcloud.com/tkpninsesi/halkin-sagligi-kapitalizmin-yanlislari-da-salginlari-da-bitmez

Spotify: https://open.spotify.com/episode/5ejix1iGqu2biLkw40mzlH

Apple: https://podcasts.apple.com/tr/podcast/halkın-sağlığı-kapitalizmin-yanlışları-da-salgınları/id1472013604?i=1000473102770&l=tr

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=-R3CICLCsq4&feature=emb_title