Halkın Sağlığı: Yaşlılarından vazgeçen düzen

Halkın Sağlığı: Yaşlılarından vazgeçen düzen

Halkın Sağlığı'nda bu hafta, yaşlı sağlığı ve pandemi sürecinde yaşlıların karşılaştıkları sorunlar var. Haftanın Röportajı'nda ise Dünya Hemşireler Haftası vesilesiyle uzun yıllarını bu mesleğe vermiş ve Türk Hemşireler Derneği’nde yöneticilik yapmış bir sağlık emekçisi olan Tülay Akkaş dinleyicilerle olacak.

Halkın Sağlığı programı ilk bölümünden bu yana, yoğun bakım sağlık çalışanlarından aile hekimlerine, madencilerden eczacılara, tekstil işçilerinden Covid-19 hastalarına kadar pek çok kişinin sesi olmaya çalıştı.

Halkın Sağlığı'nda bu hafta ise gündemde yaşlı sağlığı ve pandemi sürecinde yaşlıların karşılaştıkları durumlar var. Haftanın Röportajı'nda ise Dünya Hemşireler Haftası vesilesiyle uzun yıllarını bu mesleğe vermiş ve Türk Hemşireler Derneği’nde yöneticilik yapmış bir sağlık emekçisi olan Tülay Akkaş dinleyicilerle olacak. 

Dünyada ve ülkemizde öne çıkan sağlık haberleri de yine Halkın Sağlığı’nda sizlerle.

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=u0TNXB7NTjk&feature=emb_title

Soundcloud: https://soundcloud.com/tkpninsesi/halkin-sagligi-yaslilarindan-vazgecen-duzen

Spotify: https://open.spotify.com/episode/5ZEUms6yVxRTlvrDNeM9pO

Apple: https://podcasts.apple.com/tr/podcast/halk%C4%B1n-sa%C4%9Fl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-ya%C5%9Fl%C4%B1lar%C4%B1ndan-vazge%C3%A7en-d%C3%BCzen/id1472013604?i=1000474534996&l=tr